درباره شرکت

مجموعه فناوري اطلاعات بهینه گستر نانو در سال 1388 به منظور فعاليت در زمينه فناوري اطلاعات تاسيس گرديد و راه پر فراز و نشيب رشد و پيشرفت در اين عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پيشرفت تکنولوژي در کشور با همراهي مديران و متخصصين علوم فناوري اطلاعات و ارتباطات پيموده است .
همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه مبتني بر پيشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنيا به سراسر کشور مي باشد.
هم اکنون اين مجموعه شامل 9 واحد جداگانه طراحي لوگو و طراحی اپلیکیشن اندروید ، تولید محتوا ، تجزیه و تحلیل سئو و طراحی اپلیکیشن ios ،طراحی وب سایت و خدمات سرور ، پشتیبانی نرم افزار،تحلیل پروژه، و پرورش نیروی متخصص مي باشد و با گردآوري اين بخشها تحت نامي يکسان سعي در ارائه کامل خدمات IT به سازمان ها و نهادهاي دولتي ، شرکتهاي خصوصي و اشخاص دارد.
بالا بردن کيفيت کارهاي ارائه شده در چهارچوب استانداردهاي حاکم در دنيا، امري نيست که به طور اتفاقي حاصل گردد. ديدگاه بلندمدت در تحقيق، توليد، عرضه و پشتيباني از جمله نگرش راهبردي ما در کار است، نگرشي که به شهادت آنچه انجام گرفته است براي مجموعه فناوري اطلاعات بهینه گستر دیتا تخصص و براي مشتريان آن رضايت را به همراه داشته است .

اميد است که از تجربه و تخصصمان براي يافتن بهترين نتيجه بهره گيريم

اعضای تیم

مهدی طاهریان

عضو هیئت مدیره

میثم طاهریان

عضو هیئت مدیره

معین کاشی ساز

مدیر عامل

آصف میرزایی

برنامه نویس BackEnd

عارفه باقری

برنامه نویس موبایل

محمد حسین هاشمی

برنامه نویس

غزل جمال زاده

برنامه نویس موبایل

تلفن تماس شرکت

شماره تماس:32645225-031

آدرس:اصفهان, صیاد شیرازی, نبش خیابان رکن الدوله, ساختمان نیکوی شهر, طبقه اول, واحد دو